תת אתר נשים

אודות אשפוז יום נשים

מזכירת אשפוז יום: בקי ננחיסי

טלפון: 04-7744515

 

מיקום: מחלקת אשפוז יום ממוקמת בקומת הכניסה בבניין האשפוז החדש מול מחלקת מלר"ד נשים ויולדות. במסגרת אשפוז יום מבוצעות פעולות כירורגיות אבחנתיות וטיפוליות קצרות אשר דורשות אשפוז להשגחה למשך מספר שעות בלבד לאחר הפעולה.

הפעולות שכיחות המבוצעות במסגרת אשפוז יום: גרידות חלל הרחם (לסיום הריון לא תקין או לא רצוי), לקיחת ביופסיות מהנרתיק וצוואר הרחם והיסטרוסקופיות (הכנסת מכשיר עם מצלמה לתוך הרחם לצורך הדגמת פנים הרחם ולקיחת ביופסיות מכוונות לפי הצורך).


תהליך הקבלה לאשפוז יום:
לאחר פתיחת תיק אשפוז יום אצל הפקידה בקבלה, מתקבלת האישה על ידי אחות אשפוז יום, אשר מספקת לה ביגוד מתאים ובודקת את לחץ הדם שלה, הדופק והחום. חשוב לציין כי במקום חדרי הלבשה נוחים לצורך פרטיות של הנשים ושירותים צמודים.
בהמשך נבדקת המטופלת על ידי רופא אשר מתשאל ובודק אותה, מבצע בדיקת אולטרה סאונד לפי הצורך ומכין אותה לפעולה. לאחר סיום תהליכי הקבלה נלקחת המטופלת עם מיטתה לחדרי הניתוח הסמוכים ליחידת אשפוז היום לצורך ביצוע הפעולה.

בתום הפעולה נשארת המטופלת להשגחה קצרה בחדר התאוששות, ולאחר מכן מועברת חזרה ליחידת אשפוז היום, משם היא משוחררת לביתה כעבור מספר שעות, עוד באותו היום.

 

 

 
הדפס
נשים - הפריה חוץ גופית
נשים - לידה טבעית
נשים - מרפאות חוץ
נשים - רצפת אגן
נשים - מעבדת מחקר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד