תת אתר נשים

אחד מבכירי המנתחים הגיע לסייע בהלל יפה

במרכז הרפואי הלל יפה נערכו לאחרונה שני ניתוחים גינקו-אונקולוגיים מורכבים בהשתתפות פרופ' וולטר גוטליב, אחד המנתחים המובילים בעולם בתחום הגינקולוגיה האונקולוגית ומהמוכרים בעולם בתחום הכירורגיה הרובוטית
2/04/2023

פרופ' גוטליב משמש כיום כמנהל אגף הגינקולוגיה והמיילדות באוניברסיטת מקגיל (McGill) שבמונטריאול קנדה, וממלא תפקידים רבים באיגודים בקנדה ובעולם. היה נשיא החברה הקנדית לגינקולוגיה אונקולוגית ומזכיר האיגוד העולמי של הגינקולוגיה האונקולוגית. הוא גם שותף למאות פרסומים חשובים ומשמעותיים בספרות, כולל דיווחים על יעילות ובטיחות של ניתוחים רובוטיים בסרטן הרחם והשחלה.

 

"כידיד אמת של מדינת ישראל, פרופ׳ גוטליב מגיע מעת לעת לישראל, ורבים מבכירי הגינקולוגיה האונקולוגית בארץ למדו אצלו והשלימו אצלו את התמחויות העל שלהם", כך על פי מנהל מחלקת נשים וגינקו-אונקולוגיה במרכז הרפואי הלל יפה פרופ' אילן ברוכים. "כשסיפר לי שהוא מגיע לביקור בארץ, ביקשתי ממנו לבוא לסייע בשני ניתוחים אונקולוגיים מורכבים במיוחד, וכמי שתמיד נכון לייעץ, לסייע ולתמוך ביחידות לגינקולוגיה האונקולוגית בארץ, הוא נאות מיד להגיע ולתרום מהידע הרב ומהניסיון שלו, בהתנדבות מלאה, ועל כך תודתי ותודת בית החולים".

 

שני הניתוחים להם היה שותף פרופ' גוטליב בוצעו בהצלחה בסיוע הרובוט דה וינצ'י והנשים שוחררו לביתן לאחר יומיים.

 

יצוין כי פרופ' ברוכים בעצמו היה אצל פרופ' גוטליב בהשתלמות-על בגינקולוגיה אונקולוגית באוניברסיטת מקגיל שבמונטריאול לפני כשני עשורים, וכיום אחד מהרופאים הבכירים במחלקת נשים, ד"ר תומר בר נוי, עתיד לצאת לבית החולים במונטריאול לטובת השתלמות בתחום.

 


פרופ' ברוכים ופרופ' גוטליב לפני הניתוח במרכז הרפואי הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש?"

נשים - הפריה חוץ גופית
נשים - לידה טבעית
נשים - מרפאות חוץ
נשים - רצפת אגן
נשים - מעבדת מחקר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד